لودینگ

سنگ مرمریت آباده

یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین برندهای مرمریت در بازار ایران،سنگ مرمریت آباده نام دارد.از نظر تنوع رنگ دارای بازه رنگ های کرم،گل پنبه ای ،صورتی و زیتونی است. این نوع مرمریت به دو صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود ولی با توجه به جنسیت سنگ آباده بهتر است عمدتا به صورت بی موج فرآوری شود.

مرمریت آباده

کاربرد سنگ مرمریت آباده در ساختمان

عمده کاربری این سنگ در نمای داخلی ساختمان می باشد که در این بین می توان به بخش هایی از قبیل راه پله،کف ساختمان،پارکینگ،نمای بدنه،آسانسور و … اشاره کرد ولی توصیه ما به شما استفاده از آباده در بدنه داخلی ساختمان است.این نوع سنگ از جذب آب برخوردار بوده و درصد سستی و عدم مقاومت ان نیز بیشتر است و %D

4 پاسخ به “سنگ مرمریت آباده”

 1. طراح داخلی گفت:

  دنبال سنگی هستم کرم رنگ که دارای طرح و نقش های دیگر هم باشه. سنگ آباده وب سایت شما را دیدم و یکی از عکس هایی که در وب سایت تان قرار دادید، تا حدودی با سلیقه ما مطابقت داشت. چطوری میتونیم سنگ های شما را از نزدیک ببینیم.

  • مدیر سایت گفت:

   سورتی که شما از آن خوشتان آمده را ما بهش می گیم گل پنبه ای. کارخانه ما در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد قرار داره و شما می توانید به صورت حضوری به آنجا مراجعه کنید.

 2. علیپور گفت:

  برای یک پروژه نیاز به متراژ بالای پله آباده دارم. برای ما ضخامت،کیفیت برش و فرآوری و یکدست بودن آن بسیار اهمیت داره، آیا این قابلیت در کارخانه شما وجود دارد؟

  • مدیر سایت گفت:

   همانطور که اعلام کردیم کارخانه ما مجهز به بهترین خطوط تولید است و می توانید کیفیت برش و فرآوری مجموعه ما را از نزدیک مشاهده کنید.

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان _نجف آباد_منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
luxe-stone@gmail.com