لودینگ

سنگ گرانیت قرمز یزد

سنگ های گرانیت از بازه رنگ محدودی برخوردار هستند اما در این محدودیت نیز تنوع رنگ وجود دارد که یکی از آن ها مربوط به گرانیت قرمز یزد است و مشخصات آن نیز به شرح زیر است:

  • معدن: یزد
  • رنگ: قرمز
  • ابعاد: پلاک 40 سانتی – کابینت – تایل -فرشی
  • نوع فرآوری: صیقلی
  • ضخامت: 2 سانتی متر – 3 سانتی متر
  • کاربرد: نمای بیرون – نمای داخل – کف – محوطه سازی

در بین سنگ های گرانیت قرمز، گرانیت یزد جز با چگالی ترین برندها بوده و در بازارهای جهانی نیز محبوبیت بالایی دارد. زمینه رنگ قرمز آن نیز از روشن به تیره بوده و از نظر پارامترهای کیفی در بالاترین درجه استاندارد قرار دارد.

گرانیت قرمز یزد

قیمت گرانیت قرمز یزد

از عوامل تاثیرگذار به صورت مستقیم بر قیمت گرانیت قرمز یزد می توان به ابعاد، ضخامت، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. هر آنچه ابعاد سنگ مورد نظر بیشتر باشد به نسبت قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود و از نظر سورت بندی نیز یکدست بودن و نداشتن رنگ ها و دانه های سفید رنگ بر روی سطح آن موجب خواهد شد تا قیمت آن بیشتر باشد.

کاربرد گرانیت قرمز یزد در ساختمان

از نظر کاربری، این گرانیت در تمامی بخش های ساختمان قابلیت استفاده را دارد که از مهمترین آنها می توان به کفپوش، راه پله و نما اشاره کرد.

کاربرد گرانیت قرمز یزد در نما بیرونی ساختمان

گرانیت قرمز یزد را از کجا بخریم؟

اگر قصد دارید تا به صورت مستقیم و بدون واسطه به تهیه سنگ گرانیت مورد نظر بپردازید به شما توصیه می کنم از کارخانه های تولید گرانیت یزد قرمز اقدام به تهیه کنید. اکثریت این کارخانه ها در شهرک های صنعتی استان اصفهان قرار دارد که در این بین می توان به شهرک صنعتی محمودآباد و منطقه صنعتی نجف آباد اصفهان اشاره کرد. گروه لوکس استون آمادگی دارد تا خدمات خود را به شما خریداران به صورت مستقیم در شهرهای اصفهان و تهران ارائه دهد.

2 پاسخ به “سنگ گرانیت قرمز یزد”

  1. افضلی گفت:

    برای کشور قطر نیاز به متراژ بالایی از سنگ کوبیک گرانیت قرمز داریم و معدن یزد ایران را تایید کردند. آیا شما می توانید از سنگ این معدن برای ما تناژ بالا تهیه کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان _نجف آباد_منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
luxe-stone@gmail.com